Kalendář 2016

 Google

 

datum pořadatel závod
25.03. Santiago Del Estero UCI BMX Supercross World Cup
26.03. Santiago Del Estero UCI BMX Supercross World Cup
26.03. Řepy Open race
27.03.    
01.04. Pardubice VC bikros.cz
02.04. Pardubice 30. ročník – O štít města Pardubic – Kontrolní závod repre
02.04. Zolder – Belgie Evropský pohár 1
03.04. Pardubice Český pohár 1 + Přebor Pardubického kraje
03.04. Zolder – Belgie Evropský pohár 2
09.04. Manchester UCI BMX Supercross World Cup
10.04. Manchester UCI BMX Supercross World Cup
16.04. Favorit Brno Českomoravský pohár 1
17.04. Favorit Brno Českomoravský pohár 2
23.04. Třinec Moravská liga 1
23.04. Nižbor Český pohár 2
24.04. Nižbor Český pohár 3
24.04. Třinec Moravská liga 2
30.04. Kampen (Holandsko) Evropský pohár 3
01.05. Kampen (Holandsko) Evropský pohár 4
07.05. Papendal UCI BMX Supercross World Cup
08.05. Papendal UCI BMX Supercross World Cup
07.05. Brno – Nový Lískovec VC + Moravská liga 3
07.05. Litoměřice Český pohár 4
08.05. Litoměřice Český pohár 5
08.05. Brno – Nový Lískovec Moravská liga 4
14.05. Řepy C1 King of Prague / Českomoravský pohár 3
15.05. Řepy C1 King of Prague / Českomoravský pohár 4
21.05. Vyškov Moravská liga 5
22.05. Vyškov Moravská liga 6
28.05. Benátky Český pohár 6 + Přebor Středočeského kraje a města Benátky
28.05. Medellin – Kolumbie Mistrovství světa
29.05. Medellin – Kolumbie Mistrovství světa
04.06. Míkovice Českomoravský pohár 5
05.06. Míkovice Českomoravský pohár 6
12.06. Weiterstadt (Německo) Evropský pohár 5
11.06. Weiterstadt (Německo) Evropský pohár 5
18.06. Bohnice VC Prahy 8
19.06. Bohnice Český pohár 7   
25.06. Mariánské Lázně Český pohár 8   
25.06. Jeseník Moravská liga 7
26.06. Jeseník Moravská liga 8
02.07. Benátky M ČR jednotlivců + Time Trial
03.07. Benátky M ČR družstev
09.07. Verona – Itálie Mistrovství Evropy BMX
10.07. Verona – Itálie Mistrovství Evropy BMX
16.07.    
17.07.    
23.07.    
24.07.    
30.07. Mankovice Volný závod
31.07.    
06.08.    
07.08.    
13.08. Pardubice Cena Pardubic – v rámci olympijksého parku Pardubice
13.08. Rio – Brazílie OH
14.08.    
20.08.    
21.08.    
27.08. Hranice Intercup
28.08. Hranice Intercup
03.09. Uničov Moravská liga 9
04.09. Uničov Moravská liga 10
11.09. Pardubice Český pohár 9 + Mistrovství ČR MTB na BMX dráze
10.09. Pardubice Noční závod + cena Městského obvodu Pardubice I.
11.09. Pardubice Český pohár 10 + Memoriál Tomáše Peška 
17.09. Klatovy Českomoravský pohár 7
17.09. Calais – Francie Evropský pohár 7
18.09. Calais – Francie Evropský pohár 8
18.09. Klatovy Českomoravský pohár 8 – finálový závod
24.09. Hranice Moravská liga 11
25.09. Hranice Moravská liga 12
24.09. Bohnice Český pohár 11
24.09. Rock Hill. SC UCI BMX Supercross World Cup
25.09. Bohnice Náborový závod
25.09. Rock Hill. SC UCI BMX Supercross World Cup
01.10. Opava Moravská liga 13
01.10. Bílina Český pohár 12 – finálový závod
01.10.   Evropský pohár 9
02.10. Opava Moravská liga 14 -finálový závod
02.10.   Evropský pohár 10
09.10. Sarasota, FL UCI BMX Supercross World Cup
08.10. Sarasota, FL UCI BMX Supercross World Cup
15.10. Řepy Ženda race
16.10.    

Buďte první, kdo článek okomentuje

Vložte komentář

Your email address will not be published.


*


%d blogerům se to líbí: