Kalendář 2017

2016-04-02 KZR Pardubice

Kalendář BMX 2017
18.03.    
19.03.    
25.03. Praha/Řepy Open season 2017
26.03.    
01.04. Zolder – Belgie Evropský pohár 1
02.04. Zolder – Belgie Evropský pohár 2
07.04. Pardubice Cena Bikros.cz
08.04. Pardubice Kontrolní závod reprezentace
09.04. Pardubice Český pohár 1 + Přebor Pardubického kraje
14.04. Praha – Bohnice VC Prahy 8
15.04. Praha – Bohnice Český pohár 2
22.04. Litoměřice Český pohár 3
23.04. Litoměřice Český pohár 4
29.04. Přerov Moravská liga 1
29.04. Erp – Holandsko Evropský pohár 3
30.04. Erp – Holandsko Evropský pohár 4
30.04. Přerov VC Města Přerova + Moravská liga 2
06.05. Papendal – Holandsko SX 1
06.05. Benátky Český pohár 5
07.05. Benátky Český pohár 6
07.05. Papendal – Holandsko SX 2
13.05. Třinec Moravská liga 3
13.05. Veszprém – Maďarsko V4 Olympic Hopes – mezinárodní závod
13.05. Zolder – Belgie SX 3
14.05. Zolder – Belgie SX 4
14.05. Třinec Moravská liga 4
20.05. Praha – Řepy Evropský pohár 5
21.05. Praha – Řepy Evropský pohár 6
27.05. Favorit Brno Českomoravský pohár 1
28.05. Favorit Brno Českomoravský pohár 2
03.06. Verona – Itálie Evropský pohár 7
03.06. Vyškov Moravská liga 5
04.06. Vyškov Moravská liga 6
04.06. Verona – Itálie Evropský pohár 8
10.06. Uničov Českomoravský pohár 3
11.06. Uničov Českomoravský pohár 4
17.06. Sandnes – Norsko Evropský pohár 9
17.06. Klatovy Český pohár 7
18.06. Klatovy Český pohár 8
18.06. Sandnes – Norsko Evropský pohár 10
24.06. Jeseník Moravská liga 7
25.06. Jeseník Moravská liga 8
01.07. Brno – Lískovec Mistrovství ČR BMX jednotlivců
02.07. Brno – Lískovec Mistrovství ČR BMX družstev
08.07.    
09.07.    
15.07. Bordeaux – Francie Mistrovství Evropy
16.07. Bordeaux – Francie Mistrovství Evropy
22.07.    
23.07.    
29.07. Rock Hill – USA Mistrovství světa
30.07. Rock Hill – USA Mistrovství světa
05.08.    
06.08.    
12.08.    
13.08.    
19.08.    
20.08.    
26.08. Hranice Velká cena Intercup
27.08. Hranice Velká cena Intercup
02.09. Opava Moravská liga 9
02.09. Nižbor Český pohár 9
03.09. Nižbor Český pohár 10  
03.09. Opava Moravská liga 10
09.09. Pardubice Český pohár 11 + Memoriál Tomáše Peška
09.09. Pardubice Noční závod 
10.09. Pardubice Český pohár 12 + M ČR MTB na BMX dráze
16.09. Pardubice Českomoravský pohár 5
16.09. Santiago del Estero – Argentina SX 5
17.09. Santiago del Estero – Argentina SX 6
17.09. Pardubice Českomoravský pohár 6
23.09. Míkovice Moravská liga 11
24.09. Míkovice Moravská liga 12
30.09. Hranice Českomoravský pohár 7
01.10. Hranice Českomoravský pohár 8
07.10. Bílina Český pohár 13
08.10. Bohnice Bohnická fašírka + náborový závod
14.10. Praha – Řepy Ženda Race
     

Buďte první, kdo článek okomentuje

Vložte komentář

Your email address will not be published.


*


%d blogerům se to líbí: