8.ČMP Uničov

Uničov2016
Uničov2016

Uničov je vždycky TOP! A ne jinak to bylo letos o víkendovejch závodech závodech ČMP. Pokud takhle budou vypadat všechny ČMP závodní víkendy v příštím roce, bude to nejvic.
Až na atypický tvar dráhy, z něhož při absenci třetí zatáčky už o moc víc dostat nelze, jsou závody v Uničově ve všech ohledech výborný. Od zorganizovaní vlastního závodu /jež v sobotu trošku brzdil pro ČMP neobvyklý vložený a početný závod občas zmatených příchozích/, přes ceny, občerstvení, muziku, večerní párty. Uničovští maj věci pevně pod kontrolou a Morava ví, proč tam v posledních letech jela MČR hned dvakrát.
Po oba dva dny v elitě dominoval Honza Švub, v současné době bez konkurence, jemuž zdatně sekundoval nyní ještě junior Miki Nevrkla.

Uničov ČMP9 – výsledky

Výsledky ČMP po 9. závodě

Kat. Podium Finále A  Finále B
Men Elite

1. 913 ŠVUB Jan, Bikrosclub Repy
2. 55 NEVRKLA Mikuláš, TJ BMX Pardubice
3. 5 PEŠEK Marcel, TJ BMX Pardubice

 
Men Junior

1. 101 OŠKA Jakub, BMX Bratislava Raca
2. 48 HAVELA Daniel, BC Benátky
3. 83 ŠTOC Marek, TJ BMX Trinec

 
M19+

1. 33 PRIBYL Michal, Bikrosclub Repy
2. 30 KUDR Marek, Bikrosklub Jeseník
3. 92 KRIŠTOF Jan, BMX TEAM Hranice

 
B15/16

1. 137 SULKA Sebastian, Henky riders
2. 3 BARON Matej, B4 Team Šumperk
3. 17 PEŠEK David, TJ BMX Pardubice

B13/14

1. 43 HLADÍK Adam, B4 Team Šumperk
2. 81 NAGY Patrik, Twister Šenkvice
3. 02 PAGÁC David, Henkyho jazdci


B11/12

1. 8 BARTUNEK Ota, Bikrosclub Repy
2. 5 KUNCAR Lukáš, OK TEAM
3. 23 VLCEK Radek, Bike Team Unicov

B10

1. 1 SEIDL Jan, TJ BMX Pardubice
2. 3 RADA Milan, BC Benátky
3. 8 KOTAS Kryštof, Bikrosclub Repy

B9

1. 02 KLEMENT Jakub, SK Jantar Opava
2. 05 VANEK Jáchym, Bikrosclub Repy
3. 38 TOMICA Petr, Bikrosclub Repy

B8

1. 33 STLOUKAL Vít, Bike Team Unicov
2. 8 VRTÍLEK Tomáš, VEUS Vyškov
3. 27 CHUDOBA Viktor, Oldrich Bikrosclub Repy

B7

1. 04 VLCEK Albert, Bikrosclub Repy
2. 10 SUCHÝ Václav, BC Benátky
3. 66 ŠEVCÍK Filip, VEUS Vyškov

 
B6

1. 61 PEKAR Šimon B4 Team Šumperk
2. 31 BLEIER Tobias Bikrosclub Repy
3. 33 SVÁTEK Šimon BC Benátky

 
Cruiser Master

1. 81 HUF Radomír, B4 Team Šumperk
2. 84 PEKAR Miroslav, B4 Team Šumperk
3. 7 MOŠNA Petr, TJ Slovan Bohnice Praha

 

Cruiser Top

1. 68 ABENDROTH Tomáš, ABOS Team
2. 37 CIDLINSKÝ Daniel, BC Benátky
3. 18 HÁJKOVÁ Michaela, BMX & 4x TEAM OLYMPUS

   

Buďte první, kdo článek okomentuje

Vložte komentář

Your email address will not be published.


*


%d blogerům se to líbí: