Výsledky národních šampionátů

První červencové víkendy patří UCI národním šampionátům, a tady jsou výsledky některých z nich:

Holandsko

Elite Men:
1 KIMMANN Niek 60 pt
2 VAN GENDT Twan 45
3 VAN DER BURG Dave 40
4 HARMSEN Joris 35
5 SCHOTMAN Mitchel 30
6 KIMMANN Justin 25
7 SCHIPPERS Jay 20
8 POPMA Tino 15

Elite Women:
1 SMULDERS Laura 60 pt
2 BAAUW Judy 45
3 SMULDERS Merel 40
4 VAN BENTHEM Merle 35
5 VEENSTRA Manon 30
6 VRENEGOOR Danielle 25

Lotyšsko

Elite Men:
1 KRIGERS Kristens 60 pt
2 BABRIS Helvijs 45
3 ROZITIS Filips Krists 40

Elite Women:
1 PETERSONE Vineta 60
2 DEICMANE Megija Agate 45
BULDINSKA Vanesa LAT DNF

Itálie

Elite Men:
1 117 FANTONI Giacomo 60 pt
2 74 FURLAN Mattia 45
3 798 SCIORTINO Martti 40
4 796 GARGAGLIA Giacomo 35
5 284 TOMIZIOLI Michele 30

Dánsko

Elite Men:
1 140 Therkelsen Jimmi 60 pt
2 110 Olsson Kasper 45
3 51 Weeks Andreas 40

Elite Women:
1 210 Christensen Simone Tetsche 60
2 221 Bale Dorte 45

Argentina

Elite Men:
1 TORRES Nicolas ARG 60 pt
2 VILLEGAS Federico ARG 45
3 BRIZUELA Matias Jesus ARG 40
4 GELUSINI TORRES Mauricio Jesus ARG 35
5 MARASAS Mateo Nicolas ARG 30
6 PIZARRO Ernesto ARG 25
7 PIZARRO Luis Fernando ARG 20
8 DE LA FUENTE Emiliano ARG 15

Junior Men:
1 RAMIREZ David ARG 30
2 SCOPPA Fermin ARG 20
3 AZURMENDI Joaquin Nicolas ARG 15
4 GARCIA Ignacio ARG 12
5 GAETAN Alvaro ARG 10
6 ABDALA Eduardo Atie ARG 9
7 ANDRADA Juan Manuel ARG 8

Japonsko

Elite Men:
1 215 NAKAI Asuma JPN 60 pt
2 203 FUKAGAWA Takumi JPN 45
3 232 FURUNO Tetsuya JPN 40
4 70 HASEGAWA Yuto JPN 35
5 323 TAKAYAMA Kazushige JPN 30
6 55 YOSHII Kohei JPN 25
7 38 MATSUSHITA Tatsumi JPN 20
8 234 IKEDA Daiki JPN 15

Elite Women:
1 205 TANNO Kanami JPN 60 pt
2 119 SEKO Haruka JPN 45
3 46 ASAHINA Ayaka JPN 40

Kanada

Elite Men:
1 66 PALMER James CAN 60 pt
2 884 SAMELLS Josh CAN 45
3 715 MALENFANT Gaby CAN 40
4 38 LAVORATO Riley CAN 35
5 30 LONDONO Nicolas CAN 30
6 31 MEYER-CLEMENT Riley CAN 25
7 20 GIRARD Felix CAN 20
8 33 OUELLETTE Benjamin CAN 15

Elite Women:
1 155 MECHIELSEN Drew CAN 60 pt
2 49 TUCHSCHERER Daina CAN 45
3 20 HEBERT Avriana CAN 40
4 17 VAN STAALDUINEN Cayleigh CAN 35

Kolumbie

Elite Men:
1 741 Grove Ospina Diego Alejandro Col 60 pt
2 278 Ramirez Yepes Carlos Alberto Col 45
3 566 Oquendo Zabala Carlos Mario Col 40
4 12 Ruiz Muñoz Juan Felipe Col 35
5 785 Calixto Lopez Miguel Alejandro Col 30
6 120 PELLUARD Vincent COL 25
7 32 Porras Rodriguez Andres Felipe Col 20
8 7 ZULUAGA MELO CARLOS JAVIER COL 15

Elite Women:
1 100 PAJON Mariana COL 60 pt
2 34 Bolle Carrillo Gabriela Col 45
3 5 Restrepo Restrepo Maria Camila Col 40
4 127 Escobar Yepes Andrea Col 35
5 22 Urban Ordoñez Laura Tatiana Col 30
6 20 Villegas Chestnut Valentina Col 25
7 25 Londoño Valencia Maria Camila Col 20
8 26 VARGAS VELASQUEZ Melissa COL 15

Velká Británie

Elite Men:
1 515 SHARROCK Paddy GBR 60 pt
2 164 ISIDORE Quillan GBR 45
3 521 MOORE Eddie GBR 40
4 6 EVANS Kyle GBR 35
5 78 WHYTE Tre GBR DNS
6 87 WHYTE Kye GBR DNS

Elite Women:
1 911 SHRIEVER Bethany GBR 60 pt

Venezuela

Elite Men:
1 11 MILANO DURAN Jefferson Jordan VEN 60 pt
2 573 RINCON Alberto VEN 45
3 54 BOLANOS Randy VEN 40
4 34 Rivera José VEN 35

Elite Women:
1 388 MALDONADO Brian VEN 30 pt
2 62 MAGO Frank VEN 20 points
3 569 GUEVARA LEDEZMA Gabriel Eliezer VEN 15
4 386 CASTILLO Gabriel VEN 12

Ukrajina

Elite Men:
1 HORDON Ihor UKR 60 pt
2 SERDIYK Oleksandr UKRAINE 45
3 SAVCHENKO Vladyslav UKRAINE 40
4 REPKA Yaroslav UKR 35
5 YASNYY Natan UKR 30
6 GONCHAROV Ivan UKR 25
7 BOICHUK Oleksandr UKR 20
8 SEMENENKO Andrii UKR 15

Elite Women:
1 KYLICHENKO Daria UKR 60 pt
2 BERNATSKA Anastasiia UKRAINE 45
3 LYSAK Anastasiia UKR 40
4 GALYCH Anastasiya UKR 35

Norsko

Elite Men:
1 NAVRESTAD Tore NOR 60 pt
2 ASLAKSRUD Sebastian NOR 45
3 JOHANNESSEN Simen Salthe NOR 40

Elite Women:
1 LAKSESVELA Marita NOR 60 pt

Zdroj: https://www.facebook.com/UCIBMXSupercross
Intro Pic by Craig Dutton

Buďte první, kdo článek okomentuje

Vložte komentář

Your email address will not be published.


*


%d blogerům se to líbí: